H&M

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NadjaBlue, Módosítva: 2015. október 7.

Kiszerelés:   1,08 g
Lelőhely:   H&M

Kétvégű szemöldökceruza, amely könnyedén felvihető és természetesen emeli ki a szemöldököket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

barva.lilla

2017. január 12.

Elég gyorsan fogy és hamar kopik is. Teljesen áron csalódás lett volna, de talán 250 Ft volt akciósan..így oké.
Egyébként szépen és gyorsan lehet vele formázni a szemöldököt és a színe is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Smitike

2016. december 2.

Én imádtam, nagyon természetes árnyalatok, tökéletesen illett a hajszínemhez. Elég krémes textúrájú, szóval szépen el tudtam dolgozni, nagyon természetes hatást keltett. Egyetlen negatívuma, hogy hegyezni borzasztóan nehéz volt. Lehet leejtették vagy a hegyezőm nem tetszett neki, de sokat szenvedtem vele. :D Ez természetesen nem maga a termék hibája, szóval tőlem megkapja a maximális 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Africa

2016. április 22.

Nagyon gyorsan fogy a ceruza, szép színe van, de hamar kopik. Nem túl tartós. A régi változata a H&M szemöldökceruzának sokkal jobb volt. Keményebb, kevésbé kenődő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.