H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: violavoncydonia, Módosítva: 2018. október 5.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   H&M

Két változatban kapható (Glow és Colour), sokoldalú colour stick. A Glow stift ragyogást ad, a Colour stift diszkrét színt kölcsönöz az ajkaknak és az arcnak. A krémes formula könnyen építhető, tökéletes utazótárs és a kézitáskában is elfér.

viewxy

2019. október 15.

A pumpkin spice árnyalatban vettem meg, nagyon szép szín pirosítónak így őszre. A berry és az english rose árnyalatot próbáltam ki a boltban, nagyon nagy a választék tuti mindenki találhat magának való színt.

Sajnos rúzsnak nem tudom használni, mert nagyon könnyen lekopik és melegre olvad, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

murczinodett

2019. október 8.

a kedvenc krémes pirosítóm a nudestix stickje, ez van olyan jó, mint a nudestix és harmadába kerül. Tartós, könnyű eloszlatni, nem foltos, természetes a finishe. GYÖNYÖRŰ!!! nem rég találtam rá és imádom. A pumpkin spice árnyalat van meg meg a daylight vagy dayglow, most nem emlékszem. Mindkettő telitalálat árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

petra9229

2019. február 23.

A Tango Pink árnyalat van meg. A színe nem is igazán rózsaszínes, ahogy a neve alapján következetnénk rá. (Hiába kapható több színben, én nem találtam olyat, amilyet elképzeltem, ráadásul nagyon sok árnyalat tele volt csillámmal.)
Krém állagú pirosítót kerestem, de nem túl nagy a választék ezen a téren a drogériákban. Végül ezt a terméket választottam, nem tűnt az árnyalat csillámosnak, én is inkább fényesnek mondanám, aminek örülök, mert pont ilyet kerestem.
Amióta megvettem, minden nap ezt használom. Igazán tartós (egész nap fent marad), én csak pirosítóként használom, könnyen eldolgozható az arcon. Alapozó nélkül sminkelek, amióta megvan (por állagú termékeket nem igazán tudtam használni alapozó nélkül), így a bőrömnek is jót teszek legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Kicsit sajnálom, hogy a H&M sminkekkel nem foglalkozunk többet, hisz hatalmas a választék közepes áron és nagyon újhullámos termékeik vannak amik nagyon jó minőségűek. Ez egy kicsit a Fenty beauty és Nudestox alapelven mozgó Do It All Stick, most dobták piacra. Én a Pumpkin Spice nevűt vettem ami egy barackos fahéjas rózsaszín árnyalat, fényes matt (nincs benne csillám). Krémes az állaga, nagyon pigmentált. Pirosítónak, szemhéjfestéknek és rúzsnak is használom. Pici az orcámra, szemhéjamra, számra és kész is az egytónusú natúr smink. Rengeteg színben kapható, sokáig elég és nagyon praktikus termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.