H&M

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. november 28.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók

Gyendég ajakbalzsam, amely puhává, rugalmassá és visszafogottan fénylővé teszi az ajkakat. A hidratáló formula igazoltan organikus sheavajat, jojobaolajat, méhviaszt és ricinusolajat tartalmaz. Illóolajokkal illatosított és természetes ásványokkal színezett.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bendi13

2019. február 2.

Èn az áfonyásat vettem meg és csak pozitívan tudok róla írni. Az illata nagyon különleges, nem émelyítő. Ritkán szoktam használni, általában akkor, ha nagyon szárazak vagy kicserepesedtek az ajkaim. Ilyenkor este felkenem és reggelre nagyon puhák lesznek az ajkaim. Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros, nehéz érzetet. Nekem a csomagolással nincs problémám. Nem kell 15 percenként újra felkenni, mint a Labellot. Sajnálom, hogy jelenleg sem az üzletekben, sem online nem kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

adorei

2016. december 19.

Csomagolása borzasztó. Állandóan szivárog belőle, esetleg át lehetne rakni tégelybe.
    Hatása nem rossz, de nem is túl tápláló. Megakadályozza a kiszáradást, ennyi.
    Ami miatt megvettem.... az illata. Kiskoromban (20 éve) ilyen illatú volt a fogkrém és imáááádtam! Most is olyan jó néha megszaglászni. A málnás, rózsaszín csomagolásúról beszélek amúgy. De a világoskék is valami nagyon nosztalgikus illat számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Hatása nem rossz, de nem is túl tápláló. Megakadályozza a kiszáradást, ennyi.