H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   H&M

Nyugtató, érzékekre ható illat melegséget árasztó vetiverrel. Igazoltan organikus jojobaolajat, szőlőmagolajat, rozmaringkivonatot és napraforgóolajat tartalmaz. Illóolajokkal illatosított.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

algoritmus

2017. június 7.

Tökjó az illata, de idővel kipakoltam a táskámból, mert valahogy a formátummal lehet bajom és mindig elfelejtettem használni. Ehhez meg az üvegcse nehéz. Lehet, beviszem a munkahelyemre, ott legalább élesben tudom tesztelni a hatását :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.