H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Egyéb

poshpandaposer

2013. július 26.

Imadom! Egyeduli problemam,hogy eddig csak az Arena Plazaba lattam es sajnos nem vettem belole tobbet.:) Diszkreten csillog,felpezsditi a bort,isteni az illata es a kiszerelese nagyon cuki. En csillamfuggo vagyok,nekem nagyon bevalt,dekoltazsra fujom, az arcomra pudergyongyoket hasznalok,de az arban a husszorosa,az mas kategoria.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

vivuss87

2013. július 10.

EZ olyannyira cuki:) nagyon sajnálom, hogy már csak a teszter volt meg belőle. A rózsaszínt próbáltam ki, nagyon szép színesen csillogó, apró kis csillámokat varázsol a bőrre, ami természetesen magától nem tapad ránk, ezért érdemes testápolóba keverni. Az illata is finom. Nekem TBS-os van ilyen, ami igaz nagyobb, de 5x ennyibe kerül. Szerintem ez megéri az árát. Csillámfüggőknek kötelező:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.