H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 x 5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Missy023, Módosítva: 2018. október 1.

Kiszerelés:   4 x 5,5 g
Lelőhely:   H&M

Sokoldalú, kompakt szemhéjpúder paletta négy krémes, kitűnően pigmentált árnyalattal. A koordinált színek és az építhető, keverhető formula segítségével diszkrét vagy merészebb hatás is elérhető.

skin

2019. augusztus 7.

Azt hiszem a Stone változata van meg. Szerintem ár érték arányban ez egy nagyon jó kis szemhéjfesték. A színek jól eldolgozhatóak és alappal nekem egy napot is kibírnak. Azt kell mondjam van olyan mint némelyik Mac szemfestékem , sőt!
Abszolút megéri az árát , ha nem is csoda kategória, jár neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Abszolút megéri az árát , ha nem is csoda kategória, jár neki az 5*.

kalmareszter76

2019. május 12.

Nekem egy barnás/szürkés változat van meg. Kicsit porol de jól és könnyen felvihető, satírozható. Ár érték arányban szerintme egy jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.