H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kétvégű körömlakk.

arcoiris

2013. november 3.

Szintén 250Ft-ért vettem, meglepően jó, a piros vége igazi "dögös"szín, a rózsaszín vége pedig nyári-fesztiválozós. Nekem még most sem száradt be, több mint másfél éves! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Ingrid

2012. december 15.

Először praktikusnak tűnt, de most használni akartam és a fejjel lefelé tartott vége teljesen beszáradt, ki sem tudom nyitni. Kuka lett a vége :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

eddina

2012. október 27.

Az arany-lila verzió van meg, nagyon különleges színű és tartós is, ráadásul valami nevetséges 250Ft-ért vettem...érdemes szezon végén figyelni a leárazott termékekkel a kosárkákat! Két rétegben fed szépen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

galeszter1984

2012. július 27.

ajándékba kaptam a piros-rózsaszín párost. meglepődtem, hogy milyen jó.tartós.
a pirosat legalább 3 rétegben kenem fel, de a rózsaszínnek elég 2 is. én kimondottam szeretem hogy az ecsete kisebb az átlagosnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

ajándékba kaptam a piros-rózsaszín párost. meglepődtem, hogy milyen jó.tartós.

kisviol

2012. április 25.

Nekem a rózsaszín piros színben van meg, két rétegben nagyon szépek és tartósak! Szeretem ebben a két színben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

angeltear

2012. március 18.

Nekem is a narancs-kék színben van meg, nagyon szeretem mert tartós és egy rétegben is tökéletesen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Tutu23

2012. március 17.

Nekem nem a képen szereplő változatból van meg, de arra is a Duo Nail Polish van írva. Kék és narancsos piros színük van. Imádom mindkét színt. A piros egy rétegben is igen szép, a kéknek adtam egfy másodikat is. Igazán tartós nálam. Nagyon könnyű felkenni és szépek a színek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.