H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ajjamo, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tündér9

2014. július 5.

Szerintem nagyon jó, a színek is szépek, és 5 napig fenn marad, ami nagy szó, mert nekem a drágább lakkok is maximum 3 napig bírják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

micsii

2013. február 22.

Szerintem karácsonyi kiadás lehetett, amit én beszereztem, ugyanis egy piros és egy arany pár van meg belőle. Abszolút meg vagyok vele elégedve, csodálatos vele dolgozni és ráadásul tartós is! Az igazat megvallva, jobban teljesít, mint némelyik híres márka terméke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

karina

2013. február 9.

Nekem bevallom a holo tetszett meg nagyon, de aztan atpartoltam a sima rozsaszinhez. Szep a holo is amugy, de kell a fedolakk, hogy olyan fenyes legyen mint az uvegben:) egyebkent nagyon tartosak, es pont jo a kiszerelese is, ennyi meg talan elfogy egy szinbol egy elet alatt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

csillubaby

2012. december 30.

Nekem pont ez a rózsaszínes van meg. A fedőlakkja holo hatású, apró ezer színben csillogó részecskékből áll és felkenve fantasztikusan néz ki. Ha rásüt a nap, akkor csillog-villog. Az állaga is megfelelő és a tartósságával sincs semmi probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.

Dii

2012. október 31.

Nekem az arany változata van meg és egyszerűen imádom. Nagyon jó maga a lakk, elégedett vagyok az állagával, sűrűségével, gyorsan szárad. Szerintem nagyon tartós is, nem pattogzik, több nap után is csak a körömvégen kopik meg minimálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.