H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

KlaudiaZs

2015. március 1.

Nem a legjobb ecset, az biztos, de én eleve úgy vettem meg, hogy mindkét végét alapozásra fogom használni, méghozzá úgy, hogy a kisebb részével felviszem az alapozót és a nagyobbal pedig eldolgozom ott, ahol még kell, így nem lesz csíkos vagy foltos. A púderecset rész kicsit durva, nem is használnám púderezésre, viszont ami még egy hatalmas mínusz, hogy hullajtja a szőrét. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

redheadvrouw

2014. december 26.

A kis Dzsízusz hozta és tényleg szúrós egy púderecset, de ezt még elnézném neki (mert szépen el tudtam dolgozni a bronzosítómat) ha nem potyognának belőle a szálak!! Kibontás óta hullajtja a szőrét, szívből remélem hogy nem tartja meg ezt a jó szokását... A másik felével elégedett vagyok, az nem szúr:) A múltkor egy olyan durva Kryolan ecsettel alapoztak, hogy szinte könnybe lábadt a szemem, és nem az örömtől. Nem csíkoz, szépen el tudtam vele dolgozni a folyékony alapozómat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

zsooofi

2014. szeptember 29.

Nekem teljes pénzkidobás volt! Mindkét végével csak a gond van! A púderecset NAGYON szúr, fáj, stb. Az alapozós vége meg magába issza az alapozót és csíkos lesz tőle az arcomon a hatása... Az alapozós vége maximum valami arctisztító felvitelére használatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

stylespiration

2013. június 21.

Használgatom, mert még nem jutottam odáig, hogy a müllerben vegyek. Szépen el tudom dolgozni vele a pirosítót a bronzosítót meg a púdert is, viszont meg kell erősítenem az előttem szólót, valóban szúr, karcol. A kimosást követő első használatkor OK, de utána megint kellemetlen. Mülleres hasonló árban van,Body&Soul a márkája ls olyan puha mint a kisnyuszi szőre:D:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Pancsika

2013. február 5.

Hú hát ez nekem nem jött be.... A púderecset vége miatt vettem meg, de nagyon nem puha! Belekarcolja a púdert a bőrömbe!
A lapos vége azért használható, de én alapozó felvitelre nem a lapos fajtát szeretem használni.
De legalább nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

De legalább nem volt drága.

Brenda

2012. december 27.

Most kaptam karácsonyra , de már imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Most kaptam karácsonyra , de már imádom :)