H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Egyéb

Sminkecsetek tisztítására alkalmas spray.

jns.melinda

2015. július 30.

Webáruházból rendelhető volt, így szereztem be, de kb fölösleges volt. Nem használom igazán, mert nagyon erős az illata, és nem elég hatékony. Épp azért vettem, hogy gyorsan tisztítson, de ugyanannyi idő, mint a szappanos mosás, csak benne marad a fele festék. Talán 2x, ha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Black Fairy

2015. május 9.

Nem rossz...bár a tisztító hatása nem tökéletes, elég hatékony, fertőtlenít és nagyon gyors a használata...bár a rendes tisztítást nem helyettesíti, de attorolgetni a "nagytakarítások közben" nagyon jó...én szeretem...itt nem kapható sajnos, de ha olyan helyen leszek, ahol kapható és elfogyott tuti újraveszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.