H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   H&M

Könnyű, selymes, természetes hatású púder. Az építhető fedésnek és a formulának köszönhetően kiváló a smink fixálására és felfrissítésére. Száraztól egészen a kombinált bőrre is. Használata: magában, vagy korrektor és alapozó felé.

sannabella

2020. június 23.

Ez az egyetlen púder, amit eddig újravettem, de csak azért, mert mindkét alkalommal le volt árazva kb 600 forintra. Gyorsan átfényesedik, poros a bőröm, és elég könnyen beleül a ráncokba, ha nincs odaragasztva a bőrre. Igaz, a kiszerelése sokáig elég a kompakt méretéhez képest, kemény utaztatás alatt sem törik, a tükör is szuper benne.
Legközelebb inkább befektetek egy megbízhatóbb darabba, mert ez télen sápít, nyáron meg semmit sem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.