H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   H&M

Erősen pigmentált, élénk színű, folyékony szemhéjtus. Fényes, fémesen csillogó és csillámos színekben kapható. A vízálló formula gyorsan szárad és hosszan tart, a vékony vég pedig precíz felvitelt tesz lehetővé.

7 színben kapható

matanee

2017. augusztus 20.

Most már nem igazán használok tust, de kábé 2 éve beszereztem egy feketét és egy barnát, mindkettőt imádtam. Nagyon jól tartottak, nagyon szép színük volt, és nem mosódtak el egykönnyen. Plusz, nem volt túl macerás felvinni sem, szóval tényleg jó befektetés volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

florakornis

2016. december 5.

Elcsábultam egyre, így, hogy féláron lehet most kapni őket. Gyönyörű csillogós-sötétszürke színe van, nagyon szép vonalat lehet vele húzni és nagyon tartós, alig tudtam lemosni este. Azt hiszem be kell még szereznem belőle, ahogy az előző hozzászóló is írta, igazán jó karácsonyi sminket lehet belőle kihozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Niki03

2016. december 4.

Gyönyörű színek, amik most a karácsony közeledtével még inkább érdekesek, hiszen csillámosak (nem tolakodóan, de észrevehetően). Szépen fel lehet vinni, könnyű vele tusvonalat húzni és nem gyengén tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.