H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Hajfestékek

Lorelaig

2013. június 21.

Festett szőke hajam van és gyönyörűen befogja :-)!! Főleg a rózsaszín, de a másik kettő is nagyon jó! Szerettem volna már régen venni, de amiket eddig találtam, azoknak sokalltam az árát. Nagyon tartós, persze hajmosás után nyoma sincs :-)!! Bátran ajánlom mindenkinek :-)))!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.