H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Agyaggal, kakaóval és shea vajjal. Hidratáló armaszk, édes illattal.

Ingrid

2012. december 15.

Nagyon nagyon finom illata van, végezte is rendesen a dolgát, pihe-puha illatos lett utána a bőröm! Most 250Ft-ért vannak akciósan az üzletekben, gondolom akkor már nem lesz kapható :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

stilusnaplo

2012. szeptember 23.

Amíg nem ismertem a Zamian csokis maszkját, addig ezt vettem párszor. Isteni finom illata van, tiszta és puha a bőröm a használata után, de a tubusos kiszereléssel jobban járok anyagilag, ezért vettem inkább a Zamiant. Az illata miatt muszáj 5-öst adnom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.