H&M

Ár:   1490 ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Ár:   1490 ft
Kiszerelés:   3 x 5,6 g
Lelőhely:   H&M

Három árnyalatú highlighter púdert tartalmazó kompakt.

nanne

2015. május 27.

Nagyon szép! 1490-ért nagyon megéri, ha azt vesszük, hogy 3 színt kapunk, amiket még keverhetünk is. Nekem a rózsaszín a kedvencem, de nyáron a barnát is szívesen használom majd. :) Vannak benne kisebb csillámok, de ez engem sem zavar, nagyon visszafogott. csakis 5*. Nem mondom, hogy nagyon tartós, de azért egy kis kopással fél napot kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

palotaizs

2015. május 23.

Mostanában nagyon rá vagyok kattanva a highlighterekre. Mikor ezt megláttam az üzletben tudtam, hogy haza kell vigyem. Nem bántam meg. Csodaszép fénye van és nincsenek benne nagy csillámok. Tetszik, hogy 3 árnyalatból áll, de összekeverve is eszméletlen szép. Szuper termék, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.