H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Kézkrémek

Tápláló, gyorsan felszívódó kézkrém a liliomfa és rózsa álomszerű illatával. A gazdag formula mandulaolajjal, kókuszolajjal és kakaóvajjal hidratálja és kényezteti a száraz és fáradt kezeket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

monit

2016. december 15.

Még régebben kaptam ajándékba, a krémet nagyon szerettem, viszont a tubus kialakítása elég béna. A fémes borítás miatt nagyon törik és sok krém beszorul a tubusba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.