H&M

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Lelőhely:   H&M

Pihekönnyű, por állagú kiemelőszín, amely lágyan visszaveri a fényt, miközben nagyszerű, friss ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

Használata: vékony rétegben vidd fel arcra, vállra vagy a dekoltázsra. 3 színben kapható.

Ginderclyde

2019. szeptember 5.

Szeretem ezt a highlightert, egy finom ecsettel szépen egyenletesen el lehet oszlatni, kifinomult, visszafogott fénye van. Nap végére picikét elmaszatolódhat, de így is nagyon szép mert nem lefolyik vagy lepereg hanem természetese marad. Nem okoz pattanást vagy irritációt. Hátránya mint minden egyes terméküknek, hogy rettenetesen silány minőségű a műanyag, harmadik nyitásra széttörik... Elvinni nem lehet sehova, mert szétesik az egész. Ez már annyira zavar a H&M es termékekben, hogy 2 pont minusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.