H&M

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. december 8.

Lelőhely:   H&M

Természetes alapot biztosító, könnyű állagő, színkorrekciós sminkalap. Két árnyalatban kapható: a zöld árnyalat semlegesíti a bőrpírt és egységesíti a bőrt; a barackszínű árnyalat semlegesíti a matt hatást és fényt kölcsönöz a bőrnek.

pacsezi123

2019. május 19.

Második primerként használom, a Catrice Goodbye Pores pórusfeltöltő felé viszem fel. Ez a termék finoman hidratál, élénkít, és a fakó bőrt szépen üdíti. Illata remek. Nem a pórusfeltöltés a dolga, azt nem is szabad elvárni tőle. Sokszor nem is kell nagyobb takarás, elég némi korrektor e felé a két primer felé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Vikkiii

2017. december 20.

A zöld árnyalatot vettem meg pár napja az orrom és szám körüli pirosas területek ellensúlyozására. Ezeken a területeken igen száraz a bőröm, valamit sok primer kihangsúlyozza az amúgy alig látható nevetőráncaimat. Szérum és hidtatáló krém fölé dolgoztam be beauty blenderrel. Nekem nagyon bevált, matt finish, mégsem szárít, nem mászik el egyáltalán, nem fénylik át a T-zónában, nem ül meg a ráncokban. Ma kipróbáltam alapozó nélkül, egy kis korrektorral, púderrel, és most este is tökéletes bőrképet ad. Mivel nincs sok bőrhibám, nekem nagyon sokáig elég lesz. Tartós használat után update-elem majd a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.