H&M

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saranhuone, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   H&M

Fejjegyek: szerecsendió, grépfrút, citrom

Szívjegyek: répamag, ibolya, jázmin

Alapjegyek: vetiver, vörös cédrusfa, guajakfa

Saranhuone

2019. november 26.

2019. aug. 5.
Mindig szerettem a fás-füves illatokat, de ezzel most nem tudom mit kezdjek. Kifújáskor nekem konkrétan ázott rothadó fű, később lenne kellemesebb de addigra mindig eltűnik bőrről is meg ruháról is. Egyelőre eltettem, hátha csak ez a döglesztő meleg nem megfelelő hozzá. Hűvösebb időben teszek vele még egy próbát de az eddigiek alapján sajnos 1*. :( Főleg hogy a fekete társát le sem lehet robbantani annyira tartós. Pedig az üvege a kedvenc színem :D
2019. nov. 26.
Update: hideg idő beköszöntével újratesztelve. megvallom, félve nyúltam hozzá és készültem az orrfacsaró mocsárszagra de ezúttal elmaradt és inkább a keserű grépfrút-lime vágott arcba. Megjegyzem, ez jóval kisebb pofon volt, mint a tömény rothadás amit nyáron produkált :D Szerencsére rólam hamar elillant de hirtelen kíváncsiságból ráfújtam életem hímnemű párjára akin a kezdeti fanyarság után teljesen megszokott pasiillatot produkált. Át is ruháztam rá :D Szóval lányok, ha valaki még befürdött vele, tessék hímeken kipróbálni, lehet még meglepetésben részetek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

2019. aug. 5.
2019. nov. 26.