H&M

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saranhuone, Módosítva: 2019. június 24.

Lelőhely:   H&M

Fejjegyek: citrus, ibolyalevelek, levendula

Szívjegyek: ibolyaszirom, jázmin, fás jegyek

Alapjegyek: pacsuli, száraz borostyán, vanília

H&M Makassar Patchouli és Rose Absolute
Ár: együtt 10.000 Ft foxposttal , Eladó: csakmelinda
Állapot: 50ml/próbáltak, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: utalás, foxpost
Ár: 1800 + posta , Eladó: 3tara2
Állapot: 10 mili frissen fújva, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Banki utalás vagy személyes átvétel
pamacska6

2019. november 29.

Nekem a parfümolaj változata volt meg, de azt már nem lehet kapni sajnos :( Így az előttem szóló Saranhuone véleménye alapján megrendeltem a fújóst is és nem csalódtam... legkedvencebbparfümömEVER. Sokáig lehet érezni az illatát, és szerintem hideg időben az igazi, nyáron nem tudnám elképzelni magamon....hacsak nem egy fülledt bulizós éjszakán :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Saranhuone

2019. november 26.

2019. aug. 05:
Elsőre a templom-illat jutott eszembe róla. Tutira mondanám hogy van benne tömjén, de leírás alapján nincs. Ez az a feeling, amikor bemész egy régi templomba, száraz porlepte virágok az oltáron, rég eloltott füstölők megmaradt aromája, százéves könyvek, az ablakokat befutó borostyán. Nagyon nem nyári illat, biztosra veszem hogy hidegebb időben ennél sokkal többet fog mutatni. A hatósugara és a tartóssága elképesztő, konkrétan ha a polc elé állok, kiszaglik az üvegből és a reggeli egy fújás este is érződik a ruhán.
2019. nov. 26.
Jöttem updatelni. Most hogy beköszöntött a hideg, több nyáron vásárolt de összetevők alapján télinek definiált parfüm sokkal szebb mélységeket mutat mint döglesztő 30 fokban. Így van ez itt is, bár ez nem volt titok akkor sem amikor először értékeltem. Melegben nem is mertem fújni, egyszer tettem meg de szerintem emiatt ültek el mellőlem a buszon :D alig vártam a hideget hogy kiélhessem magam rajta. Továbbra sem tudok elszakadni a templom-fílingtől de mióta hűvösebb van, a leszáradása sokkal édesebb. Eddig szerintem a vanília nem igazán bújt ki belőle, hát most megérkezett. és ettől csak még királyabb az egész. Ha én adtam volna neki nevet, tuti valami misére utaló lenne. Tartósság továbbra is tart a plusz végtelenhez, most és mindörökké ámen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

2019. aug. 05:
2019. nov. 26.