H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   3 x 4 g
Lelőhely:   H&M

3 árnyalatot tartalmazó pirosító szett: matt barack, csillogó korall és bronz szín.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

profectuscat

2014. október 12.

Imádom a H&M termékeit :) van lakkom, rúzsceruzám, rúzsom tőlük, volt már palettám is (az mondjuk gyengén muzsikált), és még mindig vannak termékek amiket szívesen használnék.
Ez a pirosító paletta tökéletes! Erős túlzás nélkül, az én szememben az :D

Először is a csomagolása: gyönyörű, letisztult, fémes bronzos színű, kissé luxus érzetet nyújt. A sarkai lekerekítettek, masszív jól záródik. Amit még külön kiemelnék: a csomagolás betűtípusa és finishe. Ez a tükrös, talpas betűtípus nekem nagyon tetszik, tényleg olyan, mintha valami több ezer ft-os pirosító paletta lenne.

termék: jajjjj a színei miatt vagyok ám oda-vissza. Persze a csomagolása is nagyon bejön, de igazán a színek dobogtatták meg a szívem :)
balról-jobbra: hideg világos rózsaszín, nagyon erős szinte pirosas pink, barnás mályvás szín.
Mindegyik matt, pigmentált szín. Nem porolnak jobban egy átlagos essence pirosítónál, így a minőségre nincs panaszom. A textúrája nagyon puha, nagyon selymes. Nem kell a pirosító ecsettel körtáncot járni rajta, szépen felveszi a terméket, és jól tapad a bőrbe.
Érdekes, mert erőteljes púder illatú, nekem fura, mert nem volt még egyik pirosítómnak se illata :D de nem zavaró.

Nagyon örülök, hogy glamour napok keretein belül megtudtam venni.

Aréna plázában vettem - de szinte biztos, hogy a Vörösmarty téren is van-, 990 Ft volt a teljes ára. Szerintem nagyon megérte ennyi pirosítóért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Ez a pirosító paletta tökéletes! Erős túlzás nélkül, az én szememben az :D

Nagyon örülök, hogy glamour napok keretein belül megtudtam venni.