H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M

Fej: édes fás jegyek
Szív: vanília
Alap: ámbra, pacsuli

Catn0va

2017. május 18.

Karácsonyra kaptam őt és a rózsás társát a Páromtól. Nemrég használtam el a rózsásat, most ő van a porondon. A régmúlt időkből, amikor még nem figyeltem arra, hogy egy termék Cruelty-free legyen, három parfümöt halmoztam fel: LANCÔME Trésor, Doriane Paris, Betty Barclay: Woman. Ezek alapvetően finom parfümök, vigyáztam rájuk, még mindegyikből van valamennyi. Azonban komolyan ki kell jelentsem azt, hogy ez a Midnight Muse mindhármat legyőzi. Számomra ez annyira csodás illat, hogy nem tudom leírni. Ha megérzem magamon némi idő eltelte után is, úgy hat rám, mint az aromaterápia. Jobban kezdem érezni magam tőle. Nekem csodálatos parfüm.
Azt mondta a Párom, hogy azért esett rá a választása, mert Cruelty-free és vegán parfüm. Már ennek a ténynek is nagyon örültem, amikor kaptam Tőle. <3 De nem gondoltam azt, hogy ennyire nagy hatással lesz rám.
Az egyetlen parfüm, amely kapcsán azt mondtam a Páromnak, hogy boldog volnék, ha újravenné nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.