H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Testápolók

Testápoló a H&M Midnight Muse EDT illatával

szilvasitimea

2017. március 18.

Nagyon tetszik az illata!!! Ha este bekenem, még másnap is érzem az illatát. Nagyon szeretem, extra gyorsan beszívódik. Hidratálni viszont nem sokat hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.