H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Kisméretű kabuki ecset. Rugalmas és lágy szintetikus szálakból készült.

Pirosító felviteléhez ajánlják.

ernestina

2016. október 5.

Nagyon puha és kis helyen elfér, emiatt vettem meg. A nagy után kicsit szokatlan a használata de szép végeredményt érek el vele.
A nagy méretű h&m kabukival szemben ez nem hullajtja a szőrét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

A nagy méretű h&m kabukival szemben ez nem hullajtja a szőrét.

Zsuzsmo

2015. május 16.

Sziasztok ! Melyik H&M-ben lehet beszerezni ezt a típusú ecsetet? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Sziasztok ! Melyik H&M-ben lehet beszerezni ezt a típusú ecsetet? :)

fairynorah

2015. május 1.

Végül megvettem, és imádom! Annnyiiiiiiiiira puha, és olyan szép *-* tökéletes púderhez,pirosítóhoz....Tervezem a nagyot is megvenni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

gioia

2015. április 2.

Eddig ez volt a legpuhább, legsimogatóbb, legkellemesebb és legtömöttebb kabuki ecsetem. Azt sajnálom csak, hogy a mini verziót vettem meg. Ja, és egyáltalán nem hullik! Bátran ajánlom mindenkinek!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

zsooofizsooofi

2015. január 29.

Egy igazi kincs, irtó puha, nagyon jó használni, fantasztikus, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Egy igazi kincs, irtó puha, nagyon jó használni, fantasztikus, imádom!

anitaanett

2014. augusztus 19.

Régóta használom már és még mindig olyan mint új korában. Minőségi darab! A h&m többi kozmetikai termékével is meg voltam eddig elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

maow

2014. június 10.

Nagyon jól lehet dolgozni vele és olyan puha! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Nagyon jól lehet dolgozni vele és olyan puha! :)

Aaaudrey

2014. április 28.

Azért vettem meg mert pici és így könnyen elfér a táskában. A kis áttetszű műanyag dobozkájában tárolom. :)
Nagyon ízléses darab, egy tömör ecset ami nagyon finom pihe-puha. A többi ecsetemhez képest ez mintha sokkal finomabb szálakból lenne és azért lenne olyan puha. Bírja a tisztítást is, eddig még egyáltalán nem hullik.
Kipróbáltam már pirostóhoz ás bronzosítóhoz, ahhoz is jók, de most éppen egy kőpúderhez használom, mert előbbiekre van egy másik ami jobban bevállt. Ettől függetlenül nagyon szeretem, egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

Picieri

2014. február 28.

Borzasztóan finom puha szőrökből áll és nagyon jól tömött!! Imádom ezt a luxusérzést keltő színeit. Eddig egy darab szőr nem hullott ki, remélem ez így is marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.