H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Takaro

2015. június 16.

Volt belole egy szurke, azonnal ment a kukaba. Sosem akart megszaradni, a masodik reteg is ronda volt, ott adtam fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

nikolett

2015. március 11.

Ilyet még gyártanak? Nekem az a verzió volt meg, ami a képen van és szerettem is addig, míg be nem sűrűsödött. Adok négy csillagot, mert a színei viszont nagyon szépek és hát valljuk meg, elég aranyos ebben a kis dobozkában :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Mamba

2015. március 11.

Lehet az enyém már eleve régi volt, de iszonyat be van sűrűsödve a kezdetektől, nehéz vele dolgozni, nem terül szépen, nem fed csak 3 rétegben (árnyalat:pink), de így is át üt a köröm felszín, a terülési probléma miatt van ahol vastag van ahol vékonyabb a lakkréteg. Ritka ronda manikűrt csináltam ezzel az újonnan vásárolt lakkal. Veszek körömlakk hígítót hátha azzal még menthető. Mindenképp updatelek, addig pedig a szín miatt két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

joouyee

2013. március 12.

Az előttem szólóval tökéletesen egyetértek. Szuper volt a színe, az állaga és az ára is, de elég hamar besűrűsödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

eo

2013. január 6.

Nekem is a sárga-rózsaszín-lila-menta kollekció van meg. Nem gondoltam volna, de a menta lett a kedvencem. Eleinte könnyű és jó volt használni, tartóssága átlagos, viszont viszonylag hamar kezdett besűrűsödni, így már nem olyan jó a használata. Attól még nem rossz, az ötletet és az árat is értékelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

csakbarbi

2012. november 30.

ÓÓ nagyon jók. :D Én nyáronvettem olyat hogy sárga,rózsasízn,lila,meg ilyen menta színű. Minden körmöm más színű volt nagyon cukik *-* Tartóssága olyann átlagos,mint a középárkategóriás körömlakkoknak kb 3-4 napig bírja aztán elkezd pattogni lefele. Fedése jó de alilánál 2 réteg kell hogy szép legyen. Kicsit csíkos az elején de aztán ahogy szárad nem látszik.De én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 30.

Miliana

2012. május 6.

egyetértek, bár nekem nem volt annyi ideje, hogy beszáradjon, mert ritkán használom. A színei sem olyan extrák (az enyémben van sötétkék, testszínű, fehér és valami fura barna, amit még sosem használtam), és nem is tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Lillababa

2012. február 14.

Egy testszínű lakkom volt, de kb 3 hónap alatt beszáradt.Kár, mert szép színe volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.