H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Por állagú pirosító és bronzosító felviteléhez, satírozásához és kontúrozáshoz. Enyhén ferde formájával az ecset remek segítséget nyújt az orca kiemelésében. Természetes szőrből készült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pattelin

2018. május 7.

Bronzosításhoz használom, könnyen és szépen lehet vele dolgozni. Szépen viszi fel a terméket. Számomra kellően puha és nem hullik a szőre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

anneshirley

2016. május 1.

Meh. Gyorsan kellett egy új pirosítóecset, úgyhogy kapóra jött a H&M olcsó sminkecset választéka. Használható éppen, de nem lehet vele olyan szépen dolgozni, mint egy jobb minőségű ecsettel. Azt nem mondom, hogy karcolja a bőrömet, de azért távol van az álomszerű puhaságtól. A szálai már a csomagolásban kissé csálék, de eddig nem volt romlás ezen a téren. A mérete pont jó az arcomhoz, nem túl nagy, nem túl kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Colorful

2016. január 30.

Eddigi szerintem legjobb pirosító ecsetem. Egyáltalán nem hullik a szőre és a ferde forma miatt még könnyebbé vált a használata. Pont elég festéket vesz fel és a végeredmény tökéletes lesz. Abszolút 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Tleila

2015. október 28.

Jó kis ecset, tömött, nem hullik a szőre! Szépen lehet vele felvinni a pirosítot, és kontúrozáshoz is nagyon jó! Nekem bejött 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.