H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

A kétvégű ecset egyik végével folyékony és krémes alapozót vihetsz fel és dolgozhatsz el, a másikat használhatod púder, pirosító és bronzosító felviteléhez. Szintetikus szőrből készült.

gardosivi

2017. március 12.

Nagyon megtetszett, hogy két feje van, szerintem tok praktikus. A púder ecset fej nagyon szupi, puha, nem hullik, nagyon szeretem. A másik oldalával meg barátkozom, mert eddig a bb krémemet kézzel vittem fel, ezért szokatlan... de egyelőre tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

bluehairdontcare

2017. január 9.

Az alapozóecset része szerintem minősíthetetlen, csíkoz, nehezen mosható, minden, amit csak el lehet képzelni. Mondjuk azért az is igaz, hogy én alapból nem bírom elviselni a lapos alapozóecseteket. Lepontozni azonban nincsen szívem, mert a púderes részét szeretem, jó kis tömött feje van, én főleg kompaktohoz szoktam használni, de nálam a por állagú púderrel is hibátlanul működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.