H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Kézkrémek

Nyugtató, hidratáló kézkrém a liliomfa és rózsa álomszerű illatával. A könnyű formula aloe verával, sárgabarackolajjal és sheavajjal teszi puhává a kezeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

matebette

2017. május 17.

Egy csoda. Sorra nagyon pozitivan csalodom a hm es kozmetikumokban. Fincsi osszetevok, isteni , puderes illat, es a borom puha. Masnap is. Ugyanis nem kezkremnek hasznalom, hanem nyari testapolinak, konnyed, jol felszivodo allaga miatt. Szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.