H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. április 6.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M

Pehelykönnyű, folyékony szemfesték, amely élénk pigmenteket ötvöz csillámló fénnyel. Figyelemfelkeltő, ragyogó hatást kelt. Könnyen adagolható.

5 színben elérhető

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Saku28

2021. február 17.

Most vettem a második színemet, ugyan ezt már most nagyon kedvezményesen. A színek nagyon szépek, viszont nem igazán tanultam még meg feltenni úgy, hogy ne a kezem/ecset legyen az, amin a többség ragad. Szépen csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.