H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Fényesen csillogó szájfény friss, gazdag textúrával. A könnyű fedésének és a csillámoknak köszönhetően biztosan nem maradsz észrevétlen a tömegben.

lichtnori

2017. augusztus 2.

Potom áron jutottam hozzá. Két szín van a birtokomban: "Shine On" és a "Razzle Dazzle". Az előbbi egy bronzos szín, míg az utóbbi rózsaszínű. Na szóval... Nagyon meg vagyok elégedve velük, és most szentségtörő leszek..., de jobbak, mint a MAC szájfényei. Sok MAC szájfénnyel rendelkezem, a H&M-esekhez mégis többet nyúlok. Egy fontos dolgot kiemelnék! Naagggyon csillámosak! De nem darabosan, tehát a számon nem érződik, nem zavar. Igényesen, mintha egymillió apró gyémántport tartalmazna, azt hiszem az a legjobb szó rá, hogy szikrázik. A tubus csőre műanyag, könnyű a felvitele még tükör nélkül is. Enyhe cukorkás illata van, felkenve nem érződik. Picit ragad, mint a szájfények általában. És még egy meglepő tény: egész tartós. Az evést nem bírja, de az óvatos ivást, és a sima "szájnyalogatós" viselést igen. Nagyon szeretem. :-) Klassz színek, kellemes viselet. Ha szembe jön Veletek egy, főleg, ha le van értékelve, fogjátok kézen, ott ne hagyjátok! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.