H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. december 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Három sminkszivacsból álló szett

A ferde szivacs tökéletes kontúrozáshoz. A hegyes szivaccsal könnyebben hozzáférhetünk az orr körüli és a szem alatti helyekhez. A tojás alakú szivacs sokoldalú használatra alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lingdalma

2018. július 17.

Jól el lehet mindent dolgozni vele, viszont könnyen felszívja az alapozókat, sokat elnyel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

ravenclaw

2018. július 16.

Alapozó és korrektor eldolgozására kellett egy új szivacs, ezért meg is akartam venni a sima tojás alakú szivacsot a H&Mben, mivel elég jó értékelései vannak, de láttam, hogy ez a szett pont fél áron volt, ezért inkább ezt vettem, mert gondoltam, hogy jobban megéri. Hát nem.
Az igaz, hogy nagyon puhák, és víz hatására nagyon megnőnek, de ennyi az összes pozitívumuk.
Mindegyik rettenetesen felszívja a terméket (főleg a fekete), így nagyon nem éri meg ezekkel krém/folyékony állagú sminket használni. És már pár használat után el is szakadtak, ami még nem történt meg az eddigi szivacsaimmal. A rózsaszínes már az elő-mosásnál elszakadt...
Púder és highlighter felvitelére el fogom használni a szivacsokat, vagy ha esetleg új alapozó használatakor túl sokat vittem fel, mert ugye nagyon felszívja a terméket, de egyáltalán nem ajánlom senkinek, ha csak alapozóhoz kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.