H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. november 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Hajápolók

Szárazbalzsam, amely gyorsan felélénkíti és puhítja a hajat két mosás között. A könnyed formula argánolajat és avokádókivonatot tartalmaz, hogy a hajad fényes, selymes és rendezett legyen.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. október 24.

Puhává és visszafogottan csillogóvá varázsolja a hajat🤩🤩 nagyon kellemes az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 24.