H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 23.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   H&M

Vízálló szemhéjfesték és tus egyben, vibráló színek széles választékában.
A krémes textúra könnyen és csomómentesen satírozható, a vastag ceruzát kényelmes használni.

13 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fannnni

2018. augusztus 26.

érdekes, mert nekem viszonylag (!) tartós (csak szempillatöveknél!), pedig zsíros a bőröm. az az igazság, hogy olyan szépen áll valahogy, más ilyen színű árnyalókkal összehasonlítva, hogy ez lett a kedvencem, magam is meglepődtem, hogy kb
egy éve használom, közben próbálkoztam más márkákkal, de még mindig ez a legjobb, bár én szeretem az ilyen jumbo ceruzákat. sötétlila árnyalatát vettem kb. kétszáz ft-ért, leárazva. egyébként némileg jobb minőséghez vagyok szokva, ez meglepően jó. azért nem kell sokat várni tőle, de fél napot elvagyok vele. állatokon tesztelnek, sajnos, ezért valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

lichtnori

2017. szeptember 26.

250 Ft-ért vettem darabját. Vettem vagy 5 db-ot belőle. Barnás, nudeos árnyalatokat, matt és csillogó változatban is. Ez eddig okés. A többi már sajnos nem.... ugyanis több sebtől is véreznek ezek a ceruzák.
1. Felejtsd el, hogy szempillatőbe vonalat húzz vele! Két perc múlva már nem látszik semmi, nulla tartósság.
2. Egész szemet besatírozva csak szemhéjalappal működik! Ez az egyetlen módja, hogy használni tudjam.
3. Krémes az állaga, zsíros szemhéjúak kerüljék!
4. A csillámosak.... hááát! Felteszem a szememre, aztán - ezért bocsi! - de még a fenekemről is vakarom a csillámokat! Szép nagyok, jó feltűnőek, csak épp nem maradnak ott, ahová helyeztem őket.
Összességében még a 250 Ft-ot sem érte meg. Talán itthonra elkenegetem, vagy a kislányom majd elhasználja zsírkrétának. Ha meglátjátok, még ha jó olcsón is, kerüljétek el messze... fussatok! Ha lehetne mínuszt adnék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

3. Krémes az állaga, zsíros szemhéjúak kerüljék!

Nyimuska

2015. november 15.

Nagyon örülök, hogy nem online vettem ebből, hanem elballagtam a vörösmarty térre, hogy kipróbáljam előtte. Alapból a ceruzás és krémes szemhéjárnyalókat jobban szeretem a púdereknél, de ez valami nagyon rossz minőségű. Foltos, maszatos, nem lehet egyenletesen elkenni, pedig nem is a szememen próbáltam, hanem a kezemen! Szemhéjon még ezerszer nehezebb lehet felvinni. Mindenképpen élőben győződjetek meg róla, hogy tudtok-e vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.