H&M

Ár:   790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csernusbrigi, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

LaurenC.

2014. július 28.

Nagyon szeretem ketto is van belole, puder felvitelhez es satirozashoz is hasznalom. Puha, termeszetes szalakbol all.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

Villango

2014. július 6.

Nekem kicsit puha, dehát még csak most ismerkedem a sminkecsetekkel, idáig eligénytelenkedtem az applikátorokkal. :)
Amúgy teljesen jó, tetszik, de vettem vele egy időben egy keményebb ecsetet, nekem az jobban bejön. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

beautycase007

2013. július 1.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Nem a legprofesszionálisabb, de ügyeskedni lehet vele. :) Több mint egy éve megvan és nagyon szeretem. Alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Rita

2013. március 21.

Nagyon-nagy kedvencem ez az ecset, már vettem belőle 3 darabot. Megvannak kb. egy év) és remekül bírják. Satírozni is nagyon szeretek vele, ezért utazáshoz is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

merchajnalka

2013. február 1.

Én is csatlakozom a nagyon szeretők táborához. Remek pufi ecset, puha szőrökkel. A teljes szemhéjfestéshez kiválóan használható. És tény, a kedvező ára miatt extra ajánlást ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

Bettina

2012. október 19.

Az egyik kedvenc ecsetem, puha, és nem hullik a szőre. Viszont kb fél éves használat után a ragasztása elengedte és a nyele szétjött, de megragasztottam és azóta is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

picilány

2012. augusztus 16.

A legjobb szemhéjpúder ecsetem ami eddig volt! Szeretem, mert puha és szépen viszi fel a szemfestéket. Jól lehet vele dolgozni. Ja és elég olcsó! Mindenképpen jár az 5 csillag:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Flamingo

2012. augusztus 13.

Ezt tényleg nagyon eltalálták, imádom én is. És ez tényleg nem hullajtja a szőrét. Kellemes vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

csernusbrigi

2012. augusztus 10.

Tökéletes szemhéjpúder felvitelére, ugyanis jól eloszlatja azt. Nagyon puha, tartós, nem hullanak ki a szőrei, és nem is deformálódik el. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.