H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Kétvégű szemhéjpúderecset por állagú szemhéjfesték és kiemelő felviteléhez, elsatírozásához. Szintetikus szőrből készült.

bluehairdontcare

2017. január 9.

Teljes mértékben impluse buy volt a számomra, már sorban álltam a kasszánál, amikor megláttam és nem tudtam otthagyni. Én kifejezetten szeretem, amióta megvettem csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Wandaaa

2017. január 9.

Gyenge ecset, nagyon tömött a feje, nem igazán lehet el dolgozni vele a színeket. Én inkább csak színek felvitelére szoktam használni, pedig nagyon szeretem volna szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.