H&M

Ár:   790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

A kétvégű ecset egyik végével felviheted a szemhéjtust vagy szemöldökfestéket, a másikkal elválaszthatod, színezheted és formázhatod a szempillákat és a szemöldököt. Szintetikus szőrből készült.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

thepinkdoor

2017. október 6.

Kedvenc!
Kicsit több mint egy éve használom, és abszolút jó tapasztalataim vannak. Előtte a RT szemöldökecsetét használtam, így furcsa volt ezt megszokni, ez sokkal kisebb és valamivel puhább sörtéjű is, de szuper darab, és nagyon hasznos hogy a másik oldalán ott van a spirál! Nem hullik a szőre, 1 év alatt nem lazult meg a ragasztás, könnyen tisztítható. Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Kedvenc!