H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M

3 szemöldökárnyaló port, ferde ecsetet és szemöldökfésűt tartalmazó készlet.

Luca33

2015. június 21.

Első szemöldökformázó készletem, 700 ft volt, tetszett a csomagolás, úgyhogy megvettem. A két púder jól oszlik, szép a színük is. A viaszt nem tudom hogy kell pontosan használni, de belejövök. A kicsi ecset meg a fésű/kefe van akinek túl pici lehet. Alkalomadtán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.