H&M

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 23.

Lelőhely:   H&M

Színtelen zselé a szemöldök formálására.

A beépített kefével könnyen felvihető, segít tökéletesíteni a szemöldöködet.

Babsszi

2019. január 31.

Színtelen kis zselé, ami eszméletlen tartós. Ahogy befésülöd vele a szálakat az lemosásig úgy marad. Tény hogy drágább a drogériás (essence, catrice, trenditup stb.) társaitól, viszont jóval tartósabb is. Rendezett szemöldökkel rendelkező személyeknek nem feltétlenül éri meg, viszont akinek tényleg nagyon kócos és önakaratú szálakból áll a szemöldöke annak ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

LadyPinkSugar

2018. december 18.

Én imádom, reggel felkenem és estig ugyanúgy marad a szemöldököm. Ruhapróbákat is túlélte és nem mozdultak el a szálak. Ha elfgogy biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Takaro

2016. április 23.

Pont olyan, mint az osszes többi ilyen, csak jopofa a csomagolasa, de ez nem indokolja hogy ennyivel dragabb pl. az Essence-nel.
(Atlatszo)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

(Atlatszo)