H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. december 8.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek

Színes, fényes, zselés szemhéjtus és szempillaspirál egyben. A hosszan tartó, könnyű formula apró glittert tartalmaz, amely minden sminket feldob egy kis fénnyel.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Az egyik legjobb glitter tus. Az Urban Decay szintet is üti. Csak 6 hónap a szavatossági ideje, ki kellett kukáznom, nem használtam el. az arany árnyalat volt meg és nagyon szépséges sminkeket csináltam vele. újra fogom venni, több színben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.