H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. november 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M

A színezett zselé kiemeli, hangúlyozza és fixálja a szemöldököt. A precíz ecsettel könnyen természetessé és tökéletessé rajzolható a szemöldök.

kecskesszuszu17

2020. február 16.

Szerettem, jó színei vannak, vannak benne mikroszálacskák, amik dúsítanak kicsit. Sajnos nem vízálló, de még csak nem is túl tartós, emiatt csak 4 csillag. A keféjét szerettem, pici és könnyen kezelhető, megfelelően pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.