H&M

Ár:   1290 Ft, 1995 Ft és 3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 20 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saranhuone, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   1290 Ft, 1995 Ft és 3995 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 20 ml és 75 ml
Lelőhely:   H&M

Illatjegyek: grépfrút, gyömbér, magnólia, vanília, szantálfa

Pünyike

2019. november 14.

Meglepően nagyon finom illat. Igazi téli, vaníliás csoda. A grépfrút nem túl hangsúlyos rajtam, de az összes többi igen. Szépen érződik a magnólia, a szantál, egy csipetnyi gyömbér és persze főként a vanília. Határozottan finom!
A férjem az édes illatokat szereti, ez a kedvence most. Négy csillagot érdemelne a tartóssága miatt, viszont kedvező az ára, így ötöt kap. Ha elfogy, veszek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Sziszilady

2019. augusztus 25.

Nagyon finom édes, vaníliás illat rajtam. Tartóssága az árához képest teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

owlgirl

2019. július 15.

Isteni finom illata van, szerelem volt első illatolásra.:) Mindenki dicsérte rajtam. Nagyon finom, minőségi illat benyomását kelti. Kedvező árú, finom parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Saranhuone

2019. június 24.

Véletlenül akadtam rá és a gyömbéressége miatt vettem meg a 20 ml-es kiszerelést. Rajtam elsősorban a vanília érződik még ki, ami tök jó mert alapból szeretem a vaníliaillatot, csak nyárra sokszor túl töménynek érzem. De itt a grépfrút és a gyömbér miatt nem fullasztó, hanem kellemesen friss és fűszeres. Ráadásul tartós is. Akkor fújom amikor este megyek valahova vagy ha esős idő van, tehát nincs az a fülledt 35 fok. Van egy olyan érzésem, hogy lesz ebből még nagyobb kiszerelés őszre amikor már egész napos illattá válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.