H&M

Ár:   1290 Ft, 1995 Ft és 3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 20 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saranhuone, Módosítva: 2020. szeptember 4.

Ár:   1290 Ft, 1995 Ft és 3995 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 20 ml és 75 ml
Lelőhely:   H&M

Illatjegyek: grépfrút, gyömbér, magnólia, vanília, szantálfa

Ár: 650 , Eladó: putty-putty
Állapot: 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel: BAH-csomópont, Móricz Zsigmond körtér

HaziManka

2020. augusztus 27.

Nemrég vettem meg ezt a kölnit, mert betévedtem egy nagyobb üzletbe.
Nehezen választottam,mert volt egy frissebb illat is, de végül emellett döntöttem,mert valami
nőies illatot kerestem.Az üzletben ez is kicsit frissebb,gyümölcsösebb illatnak tűnt de rajtam elég édeskés lesz,
nem vaniliát érzek a végén,de nem tudom megmondani pontosan mit:) De nem émelygős, kellemes és
finom illat.Azért még lehet visszatérek és veszek egy tényleg friss illatot is,mert szerencsére nagyon kedvező árban vannak
a H&M kölnik,kár,hogy az üzletben csak 75 ml-s kiszerelés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Nemrég vettem meg ezt a kölnit, mert betévedtem egy nagyobb üzletbe.
a H&M kölnik,kár,hogy az üzletben csak 75 ml-s kiszerelés volt.

Pünyike

2019. november 14.

Meglepően nagyon finom illat. Igazi téli, vaníliás csoda. A grépfrút nem túl hangsúlyos rajtam, de az összes többi igen. Szépen érződik a magnólia, a szantál, egy csipetnyi gyömbér és persze főként a vanília. Határozottan finom!
A férjem az édes illatokat szereti, ez a kedvence most. Négy csillagot érdemelne a tartóssága miatt, viszont kedvező az ára, így ötöt kap. Ha elfogy, veszek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Sziszilady

2019. augusztus 25.

Nagyon finom édes, vaníliás illat rajtam. Tartóssága az árához képest teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

owlgirl

2019. július 15.

Isteni finom illata van, szerelem volt első illatolásra.:) Mindenki dicsérte rajtam. Nagyon finom, minőségi illat benyomását kelti. Kedvező árú, finom parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Saranhuone

2019. június 24.

Véletlenül akadtam rá és a gyömbéressége miatt vettem meg a 20 ml-es kiszerelést. Rajtam elsősorban a vanília érződik még ki, ami tök jó mert alapból szeretem a vaníliaillatot, csak nyárra sokszor túl töménynek érzem. De itt a grépfrút és a gyömbér miatt nem fullasztó, hanem kellemesen friss és fűszeres. Ráadásul tartós is. Akkor fújom amikor este megyek valahova vagy ha esős idő van, tehát nincs az a fülledt 35 fok. Van egy olyan érzésem, hogy lesz ebből még nagyobb kiszerelés őszre amikor már egész napos illattá válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.