H&M

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Kíméletes, jól habzó, illatos folyékony szappan, mely tisztítja és puhítja a kezeket. Organikus minősítéssel rendelkező aloe vera, fehértea-kivonat és glicerin ápolja és frissíti fel a kezeket. Illóolajokkal illatosított. Újrahasznosított csomagolás.

Az Ecocert által organikusnak minősített termék.

Captainblonde

2016. március 17.

Imádom. SLS mentes, mégis jól habzik, és nem szárítja a kéz bőrét. Az illata pedig mennyei, kicsit vaníliás, mentolos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.