H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   H&M

A 2018-as Singles kollekció tagja.

"Annyira zamatos és pezsgő, hogy keresni fogod az üvegben a buborékokat."

Qwerty

2020. augusztus 26.

Update. Szanálom a nem használt illataimat, így került elő a dobozból. Lassan eltelt egy év, mégsem döntöttem el, hogy tetszik-e vagy sem. Kifújáskor erős, mandarinos, aztán egy pár perc elteltével kellemes kesernyés, citromos tea illata lesz. És nagyon bőrközeli. A helyzet nem változott.

2019. szeptember 10. Megvettem egy pici üveget, mert nem tudtam eldönteni, hogy ezt most szeretem, vagy gyűlölöm. Leginkább egyszerre mindkettőt. Most már tényleg utána kellett nézzek, mi a fene az a yuzu. Nos, a yuzu - egyes vélemények szerint - a mandarin és a citrom szerelemgyereke. Amúgy meg a fene tudja, de így már teljesen érthető.
Kifújáskor nagyon üt, de hamar bőrközelivé és egyben kellemessé válik. Játszani jó lesz, mondjuk valami sárga ruhával vagy sállal együtt, vagy kánikulában limonádét szopogatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Csengiful

2018. október 31.

Nekem ez egy friss, citrusos, tea aromájú illat...Szerintem különlegesebb, mint a társai ebben az új szériában. Hétköznapokra nagyon jó, a tartóssága miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.