Hair Mate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Száraz, károsodott hajra

A búza protein és méz belülről táplálja az erősen száraz, károsodott hajat. Visszaadja a hő,festés által károsodott, sűrűn igénybevett hajnak a természetes állapotát. Selymes fényt és rendkívüli simaságot biztosít, megkönnyítve hajának fésülését és formázását.

Gabesz

2014. március 31.

Ezt a balzsamot használtam, amíg festettem a hajam. Nagyon jó termék! Ápolja és könnyen kezelhetővé teszi a festett és a nap sugarai miatt töredezett hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.