Hair Nice

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lumpika777, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

"Növényi őssejt, Panthenol (B5 vitamin), növényi Keratin, Rozmaring, MSM, Koffein és Grapefruitmag kivonat tartalmának köszönhetően vitalizáló, tonizáló, regeneráló, hámképző, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatású. Megerősíti a hajszálakat és növekedésre serkenti a hajtermelést.  Növényi hatóanyagok + hozzáadott információk = különleges hatékonyság. A bazsalikom őssejtek a haj őssejtjeinek osztódásához szükséges esszenciális anyagokat biztosítják, a „signal”, vagyis a helyes információs parancs beindítja, működésre készteti az ott lévő „ellustult” őssejteket."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

emberpalanta

2021. május 14.

Hajhullásra ajánlották nekem (FONTOS, hogy tej-, cukor-, élesztő- és fehérlisztmentes diéta, vitaminok, gyógynövényes cseppek, grapefruitmag-cseppek és zsírosodás elleni sampon mellé, tehát NEM ÖNMAGÁBAN), de még meg kell várnom a kamerás vizsgálatot, hogy lássuk, megállt-e a hajhullásom.
Ártani ez a szérum biztosan nem árt, azonban azt fontos tudni, hogy a haj nem csak a hajas fejbőr problémái miatt hullhat, hanem tápanyaghiány, stressz, egyéb betegségek, stb. miatt. Nem vagyok szakértő és semmi kifogásom a szérum ellen - én is használgatom esténként, bedörzsölve a fejbőrbe - , de nem csodaszer. Ha hullik a hajad, kérlek keress fel szakember(eke)t és derítsd ki miért hullik. A tüneti kezelés nem fog segíteni, a hajhullás mindig jelent valamit.
Majd jövök update-tel, ha lesz :)
UPDATE: Két flakonnal is elhasználtam, de nekem sajnos nem mulasztotta el a hullást, valami más lesz a bajom, mint amit külsőleg lehet orvosolni..... ettől függetlenül nekem nem ártott a szérum. Így azért hamarabb kell hajat mosni, mintha nem használná az ember, mégiscsak minden este belemasszírozva a fejbőrbe, hagy maga után valamit, de nem volt kellemetlen. Remélem másnak beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Majd jövök update-tel, ha lesz :)