Hairburst

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2019. április 17.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Hairburst epres szopogatótabletta egyszerű megoldás arra, hogy megadjunk hajunknak a szükséges vitaminokat, melyek által hajunk szép, egészséges és nem utolsó sorban gyorsabban nő. Szopogasson el naponta 2 tablettát reggel, vagy napközben. A csomag 60 darab kapszulát tartalmaz 30 napra.

Innn

2018. október 26.

Sajnos nagyon gagyi. Nem éri meg az árát, ha hajvitamint akartok és erre a termékre gondoltok, akkor inkább vegyétek meg a dm saját márkását 1000 Ft-ért.
Fényesebb lett tőle a hajam egy picit, az tény, de 2 naponta kellett borotválnom a lábam tőle. :’D
A szőröm gyorsan nőtt, de a hajamon nem sokat változtatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

A szőröm gyorsan nőtt, de a hajamon nem sokat változtatott.

bobosolyom

2017. március 22.

Én ajándékba kaptam 1 havi adagot egy játék során, aminek nagyon örültem. Tisztességesen szedtem vártam valami csodát.. de az ég világon semmit nem változtatott a hajam állapotán. Az ízével egyébként semmi bajom nem volt, ennél százszor rosszabbat is elviselnék a hajam érdekében. 😅
Lehetséges, hogy kevés volt az 1 hónap, de aki rászánja magát, hogy megveszi azt tutira az '1 hónap után' képek tömkelege győzte meg.. az 1 hetes képekről nem is beszélve. Tehát szerintem ennyi idő alatt is várhat az ember változást, sajnos ez nálam nem jött el. A teljes pénzkidobás értékelést csak azért nem kapja, mert nekem ingyen volt. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

kisizé

2017. február 26.

utálom az ízét, szerintem borzalmas! emiatt csak 1-2 napig tudtam rávenni magam, hogy bevegyem, már a szagától is rosszul vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Airin

2016. november 8.

Az íze epres,finom :) Nekem tökéletes,mert nehezen veszem be a nagy tablettákat. A hajam sokkal szebb 1 havi tabletta után, kevésbé törik és nőtt is valamennyit. Nálam nagy szó,mert alig szokott nőni a hajam,legalábbis nem lehet észre venni,ha nő is. :( A fodrászom is megdicsért,hogy fényesebb,szebb a hajam. Lehet az is besegít,hogy szilikonmentes dolgokat használok,illetve jobb minőségű sampont. A körmöm is erősebb lett tőle. Én még szeretnék venni belőle majd 3 havit. Egyedül az ára,amit sokallok,de ez még mindig olcsóbb,mint a nagy tablettás változat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Hidratálók: Collagen

Nem szabályos INCI név. Jelentése: vitaminok. Sajnos nem lehet tudni pontosan, hogy mit takar a név.

MSM