Hairburst

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Hairburst.hu-n 10 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: vamgirl19, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   10 590 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Hairburst.hu, 10 590 Ft

• a haj gyorsabban növekszik és erősebb
  • a haj belülről táplálkozik
  • javítja a haj rugalmasságát
  • megakadályozza a haj töredezését
  • javítja az általános egészségi állapotot

Ár: 10 590 Ft , Eladó: Hairburst.hu
Fizetés: Paypal, utánvétel, Szállítás:futárszolgálat
Zyra

2019. június 10.

Elmondok itt valamit! Rohadt sok az itt megvezethető ember. Nem fog gyorsabban nőni a hajad. Maximum erősebb lesz, de a növekedési fázist egy dolog határozza meg és az a genetika. A másik! Ami már kinőtt hajad, azon ezzel nem fogsz tudni változtatni, elhalt szövet, tehát ami 4 hónap múlva nő ki hajad, a kis fejtetődnél az lesz a vitaminszedésednek a kezdete. Nincs olyan, hogy 5 centit nő a hajad 3 hét alatt. Badarság, másrészt orvosilag bizonyított, hogy lehetetlen. Havonta maximum 2-2,5 centimétert nő a lombkoronád, nem 5 centit, kajak képesek vagytok kidobni 10500 forintot egy ilyen színjátékra. A bőröd az szebb lesz, meg még a körmöd is. De a hajad erről nem fog árulkodni, max ha szeded fél évig ami hadd ne kelljen mondanom mennyi pénz. De akkor sem nő gyorsabban. Úgyhogy aki ezen gondolkodik, hogy megvegye-e, az most felejtse el. Mert hajnövekedést azt a genetikának köszönheted, nem ennek a vacaknak. Egészségügyire járok, és kajak röhögni tudunk mennyire megvezethetőek és bugyuták az emberek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

KHVivienne

2019. május 29.

Sajnos nekem nem használt semmit sem. Ár érték arányban így nekem brutális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Sajnos nekem nem használt semmit sem. Ár érték arányban így nekem brutális.

nicorosie

2019. május 12.

kíváncsiságból vettem meg miután kiköltöztem Angliába, de csak egy havi adagot szedtem, mert étvágyat csinált és nem az a fajta vagyok aki kordában tudja tartani 🤣 én nem voltam fodrásznál előtte, annyi biztos hogy a körmöm és hajam gyorsabban nő, de a hajam egészséges kinézete addig tartott amíg szedtem... 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

NikolettEke

2019. május 5.

nekem alapjáraton is gyorsan nől a hajam, de mióta ezt a vitamint szedem, azota nem csak gyorsabban nővekszik, hanem még a szerkezeti allapota is nagy mértékű változáson ment keresztül.. jo értelemben(sokkal erősebb hajszálak, kevésbé töredezett hajvegek és hozzáteszem nem rég vágattam le a tőréseket kb 3 hete és már azóta nőtt 5 cm-t) 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

regi1995

2018. július 29.

UD: 3 hónap pipa, és csalódnom "kellett"...tehát a hajam állapota szálkás és kusza, 3 hónap vitamin mellett, amit nem is értek, nem nőtt gyorsabban, mint szokott, tehát kár ragozni a szót. Nem használt, és még piszokdrága is.

15. napnál járok.
A hajam állapota a kúra előtt: sprőd, száraz, kusza, gubancolódós, az alja szőkített, a teteje természetes szőke.
A hajam állapota jelenleg: látványosan hosszabb, főleg a frufrumon látni a változást, 15. nap előtt az államig, most majdnem a vállamig leér. Egészséges, tömött, selymes, már balzsamot sem kell rátenni hajmosásnál, a hajmosást követő másnapon is gyönyörű, a fényéről nem beszélve. Updatelek,ha a kúra végéhez értem. Én a kapszulát szedem.
Hátrány: a kapszula nagysága, íze, ára.
Előny: tényleg használ, gyors eredményt érsz el vele látványosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

15. napnál járok.
Hátrány: a kapszula nagysága, íze, ára.
Előny: tényleg használ, gyors eredményt érsz el vele látványosan.

Fruzsika941210

2017. december 23.

Lassan másfél éve szedem és a hajam nagyon sokat nőtt bár azóta megint le vagattam mert kiszokitettem és azt akartam hogy egészséges legyen a hajam :) nem hizok tőle egyáltalán egy deka se jött rám azóta :D Nemtudom ,hogy ennek köszönhetően nőtt-e meg vagy mert elhagytam a hajvasalot és a hajszaritot :) de mindenestre vitaminnak jó :) de hosszú hajat nem fog három hónap után csinálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

mirtillmajoros

2017. december 21.

IMÁDOM! Szerencsére én az étvágygerjesztő hatást nem éreztem :D
18 napja szedem, és máris annyit nőtt a hajam, hogy eszméletlen! Ha valakit érdekel szívesen küldök képet. Pontosan azért kezdtem el fotózgatni, mert nem tudtam mennyire tapasztalom magamon fotók és bizonyíték nélkül hogy nőtt, és ahhoz nagyon drága, hogy a semmiért újra vegyem. De érzem is hogy nőtt, az állapota is rohamosan javul (pedig szőkített, hidrogéntől letört volt) és a fotók is bizonyítják, hogy lassan újra hosszúhajúnak számíthatok! Duvra, mert az első doboz fele még hátra van, nem is merek belegondolni mi lesz. IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

IMÁDOM! Szerencsére én az étvágygerjesztő hatást nem éreztem :D

bogusom

2017. november 6.

Nos, a barátomtól kaptam karácsonyi ajándékként (3 havi adagot). Meg kell hogy mondjam, szkeptikus voltam a hajnövesztést illetően...A derékig érő hajamat vállig érőre vágattam, amit azonnal megbántam, így kellett egy csodaszer, ami pár hónapon belül visszavarázsolja a régi hajkoronámat. Nem bántam meg, hogy a Hairburstot választottam, mivel az első doboz beszedését követően hatalmas változást vettem észre. Gyönyörű , erős, hosszú körmök, csodaszép dús, fényes haj...Egyszóval imádtam! 2 dobozzal szedtem be, már majdnem sikerült visszanövesztenem a hajamat , amikor észrevettem, hogy rohamosan hízok a terméktől, ugyanis olyan összetevőket tartalmaz, amik eléggé étvágyfokozóak. Szóval lányok, mérlegeljetek mielőtt megvásároljátok! Az tény, hogy egy csodaszer a hajnövesztés terén, de a plusz kilókat is gyarapítja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Debreczeni

2017. október 27.

Nem vettem észre, hogy nőne tőle a hajam. Ennyi pénzért el sem hiszem, hogy megvettem. A dm hajvitamintól ellenben úgy nő mint a gomba, a körmömön is a géllakkot hetente kell tölteni. 0*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

nature12

2017. szeptember 17.

Semmi extra, a dm saját márkás vitaminja talán jobb is, az ár töredékéért. :) Fényesebb lett a hajam, de extrém gyors növekedést nem tapasztaltam a 2 hónap alatt, ugyanúgy, mint akármelyik hajvitaminnál. A dm saját márkástól rengeteg babahajam nő, visszatérek ahhoz. Szerencsére csak ajándékba kaptam és nem megvettem.
A szédítő ütemű hajnövekedés elmaradt. :\ Túlárazott termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

A szédítő ütemű hajnövekedés elmaradt. :\ Túlárazott termék.