Hairburst

Ár:   €21   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nori23, Módosítva: 2018. február 19.

Ár:   €21
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Hairbust szív alakú gumitabletta epres és fekete ribizli ízesítéssel

Egyszerű megoldás, hogy megadjuk szervezetünknek az elengedhetetlen vitaminokat a szép, hosszú és gyorsan növő hajért. Egyszerűen rágjon el napi 2 darab tablettát reggel, vagy akár a nap folyamán bármikor. A csomag 60 darab kapszulát tartalmaz, mely 30 napra elegendő.

Vitelotte

2019. szeptember 4.

A gumicukor mivoltának nagyon örültem, mert már undorom van a kapszuláktól. Öt doboz elhasználása után írom hogy sok babahajat észleltem, de ugyanolyan vékonyszálúak mint a meglevők, amik nem erősödtek, a növekedés mennyisége pedig átlagos. A többi hajvitaminhoz képest sajnos kevesebb a hatóanyag mindenből, úgyhogy valószínűleg ezért nem tapasztaltam semmi látványos javulást, áttérek másra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Andrea1198

2018. szeptember 26.

Megállt a hajam egy bizonyos szinten, soha nem nőtt tovább. Elkezdtem szedni, egy hónap után már tovább nőtte azt a szintet. Dúsabb és vastagabb szálú lett a hajam. Szerettem, és biztos fogok még rendelni. Hajhullást mérsékelte. A -1 csillagot az ára miatt vettem le. Nagyon durván drága, így csak akciókor tudom megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

mirtillmajoros

2018. augusztus 26.

A Hairburst kapszulát szoktam használni, akció miatt most ezt a formulát vettem. Kellemes, de fele annyi hatása nincs mint a tesójának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Innn

2018. augusztus 26.

Én meg tavaly próbáltam ki. Magic hair kapszulát használok egyébként, ami nekem nagyon bejött, de szoktam tartani egy kis szünetet, így megvásároltam ezt a terméket. Hát... a hajamon nem vettem észre változást. Inkább csak a lábam kellettt 2 naponta borotválni. 😂 Ellenben a magic hair egy hét után látható változást produkál. Így engem nem nyert meg. De nem adok rá egy csillagot, mert nagyon finom az íze és hatás is volt, csak nem a hajamon... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.