HairClinic

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabbka, Módosítva: 2013. március 6.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

Hatóanyagai: aranyköles-kivonat, búzacsíraolaj , biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

annabella98

2020. október 15.

Borzalmas pattanások jelentek meg az arcomon kb 2 hét folyamatos szedés után. Végig szedtem a 1,5 hónapot, de a következő adagot semmiképp nem fogom. Teljesen tönkretette az arcomat ez a termék, soha nem volt még ennyi pattanásom, és alapvetően sem vagyok rá hajlamos. A hajhullásom mértéke csökkent, de se babahajak nem jelentek meg, se a hajam nem lett tőle szebb. Messziről kerülje el ezt a terméket akinek a bőre kicsit is hajlamos pattanásokra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

rekabodoni

2020. április 15.

Vegig csinaltam a 3 honapos kurat, es nekem sajnos semmilyen hatassal nem volt a hajamra. Mostanaban valamiert viszonylag erosen hullik az amugy is vekonyszalu hajam. Remenykedtem, hogy ha mar ilyen draga ez a vitamin, raadasul 2 doboz kell egy kurahoz, majd biztos er valamit, legalabb lelassitja a hullast ha mar babahajakat nem novesztettem.. de sajnos semmi :( totalis penzkidobas volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

zizz89

2020. április 11.

90 db-s kiszerelést 3 hónapig szedtem:

1. hónap: a bevétel mikéntjének kitapasztalása -> étkezés előtt vagy után bevéve gyomorégés + szinte olthatatlan farkasétvágy. Ezért végül ebéd közben(!) vettem be = elkezdtem enni - bevettem - folytattam az evést.
2. hónap: megfigyelőként álltam az egész kúrához, elvárások nélkül. De olyasmit tapasztaltam, amire nem is számítottam! (főleg az én hajammal) SELYMES tapintású lett, bárhogy szárítottam, tartása lett és 10 év után először, elviselem, sőt szeretem a hajam vasalás nélkül - és sima maradt bármilyen nedves közegben (pára, szél, hő)! Hihetetlen, de igaz :-)
3. hónap: a selymesség sajnos eltűnt, a tartás viszont maradt. Megjelentek a babahajak, amikre viszont nem volt szükségem.

Egyelőre 3*, mert kúraszerűen a többi társát is ki szeretném próbálni hajtémában, majd végül "eredményt hirdetek".

Majd' elfelejtettem, pedig fontos: a bőröm nagyon szereti. Míg szedtem, eltűntek a pattanásaim és nem is jöttek újak. Mióta nem szedem, újra küzdhetek külső megoldásokkal. Kár, hogy nem szedhetem egyfolytába és hogy csak a bőrömre drága lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

90 db-s kiszerelést 3 hónapig szedtem:

bettina28

2018. szeptember 19.

A nagymamám esküszik rá. Minden évben csinál ezzel legalább egy vagy két kúrát. Neki szuperül bevált. A fodrászunk szerint is nagyon jó, ő is csak ajánlani tudja a tapasztalatai alapján. Az ára tényleg elég borsos, de ha hatékony akkor nem fölösleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Eduska

2013. május 12.

Nekem nem ért semmit...3hónapig szedtem. És nagyon drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Nekem nem ért semmit...3hónapig szedtem. És nagyon drága!