HairClinic

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabbka, Módosítva: 2013. március 6.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás

HairClinic étrend kiegészítő kapszula növényi kivonatokkal, aminosavakkal és B5 vitaminnal. Ajánlott tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, töredezés, elvékonyodás esetén.

Tápanyagok 2 kapszulában:

• B5 vitamin (kalcium-pantotenát) 20mg (250%RDA)
  • Búzacsíra olaj 542mg
  • Aranyköles-kivonat 280mg
  • Cisztin 4mg
  • Metionin 4mg
  • %RDA: ajánlott napi bevitel %-a felnőtteknek.

Összetevők: zselatin, búzacsíra olaj, aranyköles kivonat, keratonil komplex (búzacsíra olaj, aranyköles kivonat, cisztin, metionin), részben hidrogénezett szója olaj, kalcium-pantotenát, fényesítő anyag (méhviasz), emulgeálószer (szójalecitin), tisztított víz, színezékek (candurin silver lustre, titándioxid, vasoxid sárga

bettina28

2018. szeptember 19.

A nagymamám esküszik rá. Minden évben csinál ezzel legalább egy vagy két kúrát. Neki szuperül bevált. A fodrászunk szerint is nagyon jó, ő is csak ajánlani tudja a tapasztalatai alapján. Az ára tényleg elég borsos, de ha hatékony akkor nem fölösleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

newsfeed

2017. március 15.

Nagyon megörültem, amikor akciósan láttam a polcokon, soványmalac vágta be is ruháztam egyre. Hátöhm. Próbáltam szeretni ezt a kapszulát és hatásosnak is bizonyult elsőre. Disney sem álmodhatta volna meg szebben, igazi tündérmesének indult; babahajak, havonta 2-2 centi lenövés oh hello, természetes, lassan, de biztosan az egészséges felé hajazó hajszerkezet. Viszont idővel ő is kimutatta a Disney főgonoszokra annyira jellemző foga fehérjét. Olyan mértékű rosszulléteket okozott, hogy kénytelen voltam megszabadulni tőle. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

aniika

2017. február 28.

1 hónapja,hogy szedem a kapszulát.. először nem fűztem hozzá nagy reményeket,főleg hogy évekig póthajam volt így a hozzá állásom a saját hajamhoz nem volt valami jó. Viszont így 1 hónap után számomra is látványos az eredmény. Fehér pólón jelölgetem a növekedést engem is meglepve durván ebben az egy hónapban 3-3.5 cm nőtt a hajam tőle. Pattanásokat számomra nem okoz sem pedig gyomor fájdalmat ha éhgyomorra veszem be.
Én személy szerint napi 3x szedem (reggel,délben,este)
A három hónapos kúra április végén fejeződik be már izgatott vagyok,hogy akkor hol fog tartani a növekedésben a hajam.
A hairclinic mellett esténként varga hajcseppet használok, és néha kókusz olajos pakolást hétvégente emellett nem vasalom a hajam sem. :)
Termék nálam eddig 4 csillag de csak mert még messze a vége, és a kúra végén lévő eredmény a lényeges. :)
Viszont bátran ajánlom annak aki belefog a hajnővesztésbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 28.

Én személy szerint napi 3x szedem (reggel,délben,este)
Viszont bátran ajánlom annak aki belefog a hajnővesztésbe.

gumibogyo11

2017. január 1.

Nekem nem hullik kórosan a hajam, inkább azt mondom, hogy egészségesen hullik. A gond az hogy amugy is vékonyszálú és megint ott tartok, hogy vállig ér szóval vagy növeszteni kellene vagy rövidebbre vágatni. Utóbbit elvetettem, úgyhogy marad a növesztés. Nem az a célom, hogy x hónap alatt y centit nőjön, hanem hogy hosszútávon megerősödjön és dús legyen ha egyszer hosszú lesz. Ez nem egy pár hónapos program most nálam, hanem hosszútávú. Első lépésnek letettem a hajformázókat és a hajápolószereket is natur cuccokra cseréltem, emelett beszereztem egy fából készült fésüt és megcsiálom ezt a kúrát. Kiváncsi vagyok 3 hónap alatt mennyi változás lesz, de mindenképpen update-elek majd.

1. Update:
Pont egy hónapja kezdtem el szedni. Érzésre sokkal kevesebb hajam hullik, főleg mosás közben fedeztem fel, hogy nem marad a kezemben egy csomó. Megjelentek a babahajak is illetve őrületes sebességgel kezdtek el nőni az eddigi apró babahajaim főleg a fru-frumnál. De az egész fejemen érezhető, ugyanis iszonyat tartást ad a hajamnak a sok apró hajszál, olyan mintha 2szer annyi lenne. A dologhoz még hozzá tartozik, hogy más módon is segítem a hajam: a Berber beauty argánolajos samponát és khadi vitalizáló olajat is használok minden mosás előtt. Balzsamnak valami természetes összetevőjűt lush vagy tbs-tól. Ja és ami a legfontosabb, semmi hő még hajszárító se.

2. Update:
Most járok nagyjából 2 hónapnál, látványosan mindenütt vannak babahajaim nem csak a fru-frumnál és ezt többen is megjegyezték. Ha copfban hordom a hajam akkor muszáj valami formázót vagy hajban hagyható krémet tenni a hajamra különben őrült professzor módjára állnak szét a bajahajaim. Erre a lushtól az r&b vagy a dirty tök jó megoldás. Egéybként a hajam is sokat nőtt, a tövén is látom már. Mivel a vége össze vissza kunkorodik azt vasalni kellene, de azt majd csak a 3 hó végén fogom megcsinálni.

3. Update:
Letelt a 3 hónap még pár szem maradt. Úgy érzem lényegesen kevesebb hajat hullatok főleg hajmosáskor de a babahajaim most valahogy annyira nem szembetűnőek (vagy nem lett azóta több). A hajamnak viszont nagyon szép tartása van mosás után, mintha kétszer annyi lenne. Összességében azt mondom, hogy hatásos kb 5-6 centit biztos nőtt a hajam plusszban de szerintem csodát nem kell várni tőle. Egy rendes étrend, sok folyadék és a haj természetes ápolása valamint kímélése szerintem önmagában többet tud tenni de az biztos, hogy a bogyó ezeket nem fogja pótolni. Évente 1-1 kúrára azért szerintem alkalmas lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

1. Update:

2. Update:

3. Update:

EvaCs

2016. december 21.

Az utóbbi pár hónapban erősen hullott s hajam és a fodrászom kovaföldet ajánlott. Kipróbáltam de nem jött be, a szomszédom ajánlotta a hairclinicet. Hàrom hete használom és úgy érzem bevált eddig, láthatóan kevesebb hajam hullik. Venni fogok egy újabb dobozt, folytatom a kúrát. Nem olcsó a hairclinic de ha működik akkor nem bánom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

DinaEcker8

2016. november 11.

Fodrászom ajánlotta, hogy kezdjem el szedni, mivel iszonyatosan hullik a hajam. Amikor az első kúrát végig nyomtam, nagyon de nagyon szépen helyre hozott mindent, nem hullott annyit mint azelőtt. Viszont mikor a másodikat elkezdtem (mivel újra elkezdett hullani a hajam jobban), akkor már semmit nem vettem észre... Pedig nagyon vártam, hogy újra szép hajam lesz és nem fog hullani....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Dorici

2016. augusztus 12.

Amikor fokozott hajhullásomra kerestem a megoldást elsőként erre a termékre esett a választásom, amit nem bántam meg. Azóta egy évben kétszer, kora tavasszal és ősszel alkalmazom kúraszerűen, mikor gyengébb és élettelenebb a hajam. A 3 hónap alatt nemcsak belülről, hanem kívülről is szoktam ápolni a hajam, ezért emellett megfelelő hajhullást csökkentő sampont és hajszeszt használok. Ezzel a kombinációval úgy tapasztaltam általában erősebb és gyorsabban nő. Mindig akkor szerzem be a kétszer 90 db-os kiszerelést, amikor a patikákban kb. 40%-kal olcsóbban árulják, így számomra teljesen elfogadható az ára eredményét tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

pixybaba

2015. december 2.

A hajhullásomat egyrészt köszönhetem a pajzsmirigy-alulműködésnek, de bekavarhat még a vitaminhiány, diéta, stressz is. Mivel egy rokonom ódákat zengett a HairClinicről, gondoltam, kipróbálom. Nem csak dúsítani szerettem volna, de gyorsítani is a növekedést. Hát, nekem semmi változást nem okozott. Feleslegesen kapkodtam be ezt a cuccot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Ildie

2014. december 31.

A 3 és a 4 csillag között vacilálok. Az utolsó esélyekor jól teljesített, akciós volt a gyógyszertárban hát megvettem, majdnem fele annyiba került, mint a Biovanne. A fele annyinál jobb, tehát megérte az árát, de a Biovanne szerintem sokkal jobb. De mind a kettő olyan, hogy ha a 90 szemeselfogy és nem veszek egy hónap múlva másikat újra puha a köröm, törik a haj. Legyen 4 csillag, de azért ebben van egy adag jóindulat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

galambhajkuraszo

2014. december 19.

Nagyon sokáig szedtem, az eredmény egyenlő a nullával, a hajam ugyanúgy csomókban hullot, pedig legalább egy kicsit változtatott volna rajta ennyi pénzért, de nem, semmi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.